کینگزبری

                                          هتل کینگزبری (* 5 تاپ) 
هتل کینگزبری با داشتن فاصله ی 35 کیلومتری از فرودگاه بین المللی و اتصال به شاهراه های اصلی، در قلب شهر کلمبو واقع شده است. دسترسی سریع به مرکز شهر ، مراکز خرید، رستوران ها، کافه ها و بوتیک ها، این هتل را به یک مکان ایده آل هم برای سفرهای کاری و هم برای سفرهای لوکس تفریحی مبدل ساخته است.
این هتل در خیابان معروف گاله و در حوالی اسکله ی تجاری کلمبو واقع شده است. از یک طرف رو به اقیانوس بیکران هند و از سوی دیگر رو به کلان شهر و مراکز خرید است.

اتاق های هتل
این عمارت شاهانه 229 اتاق دارد که اکثر آن ها رو به اقیانوس است. ظرافت و جذابیت در طراحی و فضا، راحتی و خدمات لوکس و بی عیب و نقص اقامتی فوق العاده را برای مسافران فراهم  می آورد.
امکانات هتل
تم خاکی در کنار حمام با مرمر سفید و مبلمان راحت با زمینه ی رنگ عاجی، حسی ماندگار از تجمل و رفاه را در این فضا ایجاد کرده است. تخت کودک، تخت اضافه (در صورت درخواست)، محصولات شستشوی بولگاری، اینترنت بی سیم، تلویزیون LCD، کانال های بین المللی، فیلم درخواستی، آب معدنی، کمدهای لباس جادار، امکان تماس تلفنی بین المللی، گاو صندوق دیجیتال، سیستم تهویه هوا با امکان کنترل خودکار دما، میز کار، ریش تراش، اتو و میز اتو، چای/قهوه ساز، ترازو، خدمات اتاق به صورت روزانه ، خشکشویی و …. از جمله امکانات اتاق های این هتل است .
امکانات هتل
سالن مجهز ورزشی، سالن های همایش، گالری های هنری، مکان های مناسب برای برگزاری برنامه های کاری و غیر کاری
غذا و نوشیدنی
رستوران های متعدد، کافه های متنوع و کافی شاپ هتل با محیطی صمیمی غذا خوردن در این هتل را به یک اتفاق منحصر به فرد تبدیل کرده است.

سایت هتل
Tripadvisor
Booking
Address: Janadhipathi Mawatha, Colombo, Sri Lanka
T: +94 11 2 421221

 

فیلتر دسته:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *