گرند کندیان

                                                         هتل گرند کندیان (* 5 تاپ) Grand kandyan
هتل بزرگ کندیان واقع در قلب شهر کندی، مکان امن و مناسبی است برای کسانی که این شهر را مقصد سفر خود انتخاب می کنند و به دنبال آشنایی با فرهنگ متنوع مردم کندی و مهمان نوازی گرمشان می باشند.
این هتل تا معبد (dalada Maligawa)  محل نگهداری دندان بودا و مرکز خرید اصلی شهر کندی تنها 10 دقیقه فاصله دارد. همانطور که از نامش پیداست، گرند کندیان مظهر دست و دلبازی با یک فضای زیبا و دیدنی اقامت خاطره انگیز و فراموش نشدنی را برای مسافران به ارمغان می آورد. با بیش از 100 اتاق مجهز به طیف گسترده ای از امکانات رفاهی و تفریحی لوکس، امکان انتخاب اغذیه و آشامیدنی های متنوع، تجمل و راحتی را همزمان برای مهمانان فراهم می نماید.
مهمانان در این هتل با احترام پذیرفته می شوند. با مجموعه ای از دیدنی ها، شنا در استخر و گردش با راهنمای تور هتل، زمان به سرعت برایشان سپری می شود.
خدمات عمومی
از جمله این خدمات می توان به استخر اصلی هتل، سالن ورزشی کاملا مجهز، مرکز اسپا و خدمات ماساژ ، زمین بازی کودکان و سالن زیبایی و آرایش بانوان اشاره نمود.
امکانات اتاق های هتل گرند کندیان
محل اقامت راحت با سقف بلند، حمام و وان مجزا، فضای کار وسیع، تلویزیون، گاو صندوق الکتریکی، مبلمان با روکش سیلک، تلفن با امکان برقراری ارتباط بین المللی، اینترنت بی سیم، سیستم تهویه، یخچال با نوشیدنی، چای/قهوه ساز، سشوار، خدمات اتاق به صورت 24 ساعته، اینترنت در فضاهای عمومی هتل

سایت هتل
Tripadvisor
Booking

 

Adress:  No. 89/10, Lady Gordon’s Drive, Kandy, Sri Lanka

Tel : +94 (081) 203 04005

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *