اسپانیا سوئیس 9 روزه (برگزار شده)

اسپانیا  سوئیس 9 روزه

اسپانیا  ( 2شب مادرید، 2 شب بارسلونا)  فرانسه (1 شب گرونوبل)   سوئیس (1 شب گشتاد، 2 شب زوریخ)

هر شنبه از 28 اردیبهشت ماه 1398


سفرنامه

روز اول : مادرید
برجسته ترین های امروز: بازدید شبانه از منطقه گران ویا.
به مادرید خوش آمدید . پس از ورود به فرودگاه، منتظر شما برای ترانسفر به هتل هستیم .پس از رسیدن به هتل  با کمک راهنما پنل های اطلاعاتی مسیر تور  خود را در قسمت پذیرش هتل دریافت نمایید . دریافت اتاق و استراحت . در پایان روز، ما به معبد مصری Debod، Plaza de España و Gran Via میرویم، یک منطقه پر جنب و جوش که در آن می توانید در رستوران مورد علاقه خود غذا بخورید. رستوران های( هندی، چینی، اسپانیایی و خاورمیانه) بعضی از گزینه ها هستند. سپس بازگشت به هتل .
روز دوم : مادرید
برجسته ترین های امروز:  تور گشت و گذار در شهر مادرید ، ، بازدید از قلعه پلازا Toros de las Ventas ( میدان گاو بازی )
ساعت 8:30 شروع تور از مرکز شهر مادرید . بازدید از پازو دل پرادو، Cibeles، Neptuno، دروازه آلکالا، پلازا د کولون و پلازا مایر. بازدید از رتیرو پارک جایی که ما دریاچه و کاخ شیشه ای را می بینیم . ورود به Las Ventas ( میدان گاو بازی) یکی از معروف ترین میدان گاو بازی  در جهان است که ما در مورد این سنت “corridas” در موزه گاو بازی توضیح کامل می دهیم. از بعد از ظهر لذت ببرید با غروب خورشید پلازا دورتینت واقع در مقابل کاخ سلطنتی، یک منطقه زیبا و شلوغ با رستوران های مختلف و غذاهای متنوع (هندی، خاورمیانه، حلال، اسپانیایی، بین المللی) که در این رستورانها از شام خود لذت ببرید. بازگشت به هتل.
روز سوم : مادرید، زراگوزا ، پابلت، بارسلونا
برجسته ترین های امروز:  بازدید  Basilica del Pilar ، بازدید از صومعه قرون وسطی ، سفر با قطار دندانه ای
 ما صبح زود از مادرید خارج می شویم. سوار بر قطار و به سمت آرراون حرکت می کنیم سفر خود را در زراگوزا متوقف می کنیم .راهنمای ما به گروه در Basilica del Pilar می پیوندد. وقت آزاد برای بازدید از این پناهگاه چشمگیر و لذت بردن از مرکز شهر خواهید داشت. سپس ما مسیر خود را به کاتالونیا به صومعه Pobletادامه می دهیم که با دیوارهای زیبایی احاطه شده است . این یکی از بهترین صومعه های قرون وسطی حفظ شده در جهان است (هزینه ورودی بر عهده ماست). سپس ما به صومعه مونتسرات می رویم، جایی که ما قطار دندانه ای سوار می شویم با یک هیجان شگفت انگیز. در ادامه و اواخر بعد از ظهر به  شهر بارسلونا می رسیم .
 نکته مهم: در ماه های زمستان، از نوامبر تا مارس به دلیل کوتاه بودن روز، صومعه پابلت بازدیدنمیشود  که ما بتوانیم در روز روشن به مونتسرات برسیم.
روز چهارم: بارسلونا
برجسته ترین های امروز: تور شهر بارسلونا، بازدید شبانه از بندر المپیک
در صبح ما تور شهر را خواهیم داشت منطقه Ramblas ، معمار gaudi   و خاطرات بازی های المپیک . ظهر زمان آزاد. عصر ما به بندر المپیک می رویم ، منطقه ای با رستوران های متعدد بهمراه شب زنده داری و سرگرمی .
نکته :گاهی اوقات اقامت این شب ممکن است در Girona داده شود. در این مواقع، بارسلونا را ساعت 18 بعد از ظهر برای لذت بردن از شهر زیبای گیرونا در شمال کاتالونیا ترک خواهیم کرد.
روز پنچم : بارسلونا ، گیرونا ،گرونوبل
برجسته ترین های امروز: گیرونا  ، منطقه پروونزال در فرانسه بهمراه شام
 ما بارسلونا را برای شمال کاتالونیا ترک می کنیم. قدم زدن در گیرونا و مرکز زیبایی تاریخی آن با کلیسای جامع بهمراه پله های بزرگ . سپس ما  به مرز فرانسه می رسیم و در نیماس، که یک شهر مهم در امپراتوری روم بود توقف می کنیم ، جایی که در آن کنسرت ها و گاو بازی در سالن آمفی تئاتر قدیم، با قد مت2000 ساله برگزار می شود. ما همچنین PONT DU GARD یا Gard Bridge،  آبشار رومی را می بینیم. در پایان بعد از ظهر، ما در MIRMANDE، روستایی با شکوه  را بازدید می کنیم با چشم انداز عالی . شام و اقامت.در هتل، نزدیک GRENOBLE.
روز ششم : گرونوبل ،  ژنو ، گرویر ، گشتاد
برجسته ترین های امروز:  سوئیس با دریاچه ها و کوه ها. کارخانه شکلات
 ما بهمراه راهنما به سوئیس سفر می کنیم )ژنو(. به قصر ملل (مقر سازمان ملل متحد در اروپا) و به باغ زیبای انگلیسی با ساعت ساخته شده از گل ها می رویم و می توانیم “جت دوو”، بلندترین فواره در اروپا را مشاهده کنیم . سپس  به چیلون CASTLE می رویم (ساخته شده در میان آب های دریاچه که هزینه ورودی بر عهده ماست) . در ادامه به روستای گرویر با دیوارهای زیبا میرویم که پنیرش بسیار شناخته شده است. سپس به چند کارخانه اصلی شکلات در سوئیس (NESTLE در میان آنها) می رویم و از کارخانه شکلات Cailler بازدید می کنیم بهمراه تست ، سپس در امتداد جاده ای کوچک در کنار کوهستان بوکیولی و روستاهای چوبی بسیار زیبا وارد گشتاد یک روستای زیبا با خانه های چوبی می شویم .
روز هفتم : گشتاد ، گریندلوالد ، لوسرن ، زوریخ
برجسته ترین های امروز: مناظر آلپ سوئیس با یخچال ها و کوه ها ، گریندلوالد ، تله کابین + ناهار ، لوسرن
 برنامه امروز ما را به ارتفاعات زیبای کوهستانی میبرد. ما از Interlaken عبور کرده که در اطراف آن دریاچه بسیار زیبا قرار دارد. ورود به گرندلوالد ، زمانی برای سرو قهوه قبل از گرفتن تله کابین (هزینه بلیط بعهده ما) داریم . ما یک مسیر (30 دقیقه) را برای رسیدن به “پل معلق” که یک مکان ایده آل برای دیدن مناظر آلپ سوئیس که توسط یخچال های طبیعی و کوه های آن احاطه شده است را طی می کنیم. سرو ناهار که بر عهده ما میباشد .سپس ما به لوسرن، یکی از زیباترین شهرهای سوئیس می رویم. سپس به زوریخ ادامه مسیر میدهیم، قبل از رفتن به هتل یک پیاده روی در مرکز شهر داریم .
روز هشتم : زوریخ
آزاد
روز نهم: زوریخ
صرف صبحانه در هتل ، پایان خدمات تور و برگشت به ایران .

خدمات سفرنامه در یک نگاه

خدمات عمومی : ترانسفر به هتل  ، کلیه ترانسپورتهای شهری و بین شهری  با راهنمای محلی در هرکشور ، بیمه مسافرتی  و صبحانه بوفه در هتلها
تور کامل شهری در: مادرید، پابلت، بارسلونا
ورودیه ها: پلازا Toros de las Ventas در MADRID، صومعه Poblet در Poblet، قلعه Chillon؛ کارخانه شکلات در GRUYERE،
قطار: Montserrat Monastery in Poblet

اسامی هتلهای محل اقامت در هر کشور

MADRID SPAIN : PRAGA**** , NOVOTEL CAMPO DE LAS NACIONES**** , NOVOTEL PUENTE LA PAZ**** , CLARIDGE**** , NH VENTAS**** , MELIA AVENIDA AMERICA**** , SILKEN PUERTA MADRID**** , WEARE CHAMARTIN**** , ELBA ****اMADRID ALCALA
****BARCELONA SPAIN :  HOTEL PORTA FIRA**** , SALLES AEROPORT GIRONA
***GSTAAD SWITZERLAND : LANDHAUS

جزئیات تور

 • کد تور: es9
 • قیمت: 1590 یورو
 • مدت: 9 روز
 • تاریخ اولین برگزاری : 1398/02/28
 • تاریخ آخرین برگزاری : 1398/07/20
 • خدمات تور: اقامت + صبحانه، خدمات ویزای شنگن، ترانسفرهای فرودگاهی و بین شهری (اتوبوس توریستی، قطار، کشتی) ، راهنمای مجرب کاملترین و متنوع ترین گشتها در شهرهای مقصد و بین مسیر برای تمام روزهای تور (اروپا گردی حر فه ای)، بیمه مسافرتی
  ویژگی های تور: اجرای تور بصورت هفتگی با حداقل یک مسافر، همراهی با مسافرین از ملیت های مختلف و آشنایی با فرهنگهای مختلف
  اروپا گردی کامل؛ بازدید از مکان ها و گذشتن از مسیرهایی که شناخت کاملی از اروپا به شما خواهد داد،
  برنامه تور و هتلها تا انتهای سال 2020 مشخص می باشد و امکان رزرو از هم اکنون وجود دارد. تنوع تورها بالای 200 مسیر هفتگی می باشد. لذا درخواست مسیر متفاوت امکانپذیر می باشد. به مبالغ فوق هزینه پرواز رفت و برگشت با کمترین نرخ در زمان سفر اضافه می شود ( ترکیش، قطری،امارت)، هزینه سفارت 85 یورو بعهده مسافر می باشد
  نرخ کودک 0 تا 2 سال 20 درصد مبلغ بزرگسال می باشد.

لیست هتل‌ها و تعرفه قیمت

نام هتل خدمات هتل قیمت دو تخته قیمت یک تخته کودک با تخت کودک بدون تخت توضیحات
هتل های 4 ستاره اقامت + صبحانه 1590 یورو + نرخ پرواز 2390 یورو + نرخ پرواز 1490 یورو + نرخ پرواز 690 یورو + نرخ پرواز