اسپانیا فرانسه 8 روز (برگزار شده)

اسپانیا فرانسه 8 روزه

اسپانیا  ( 2شب مادرید، 2 شب بارسلونا، 3 شب پاریس)

هر سه شنبه از 30 اردیبهشت ماه 1398


سفرنامه

روز اول : مادرید
برجسته ترین های امروز: بازدید شبانه از منطقه گران ویا.
به مادرید خوش آمدید . پس از ورود به فرودگاه، منتظر شما برای ترانسفر به هتل هستیم .پس از رسیدن به هتل  با کمک راهنما پنل های اطلاعاتی مسیر تور  خود را در قسمت پذیرش هتل دریافت نمایید . دریافت اتاق و استراحت . در پایان روز، ما به معبد مصری Debod، Plaza de España و Gran Via میرویم، یک منطقه پر جنب و جوش که در آن می توانید در رستوران مورد علاقه خود غذا بخورید. رستوران های( هندی، چینی، اسپانیایی و خاورمیانه) بعضی از گزینه ها هستند. سپس بازگشت به هتل .
روز دوم : مادرید
برجسته ترین های امروز:  تور گشت و گذار در شهر مادرید ، ، بازدید از قلعه پلازا Toros de las Ventas ( میدان گاو بازی )
ساعت 8:30 شروع تور از مرکز شهر مادرید . بازدید از پازو دل پرادو، Cibeles، Neptuno، دروازه آلکالا، پلازا د کولون و پلازا مایر. بازدید از رتیرو پارک جایی که ما دریاچه و کاخ شیشه ای را می بینیم . ورود به Las Ventas ( میدان گاو بازی) یکی از معروف ترین میدان گاو بازی  در جهان است که ما در مورد این سنت “corridas” در موزه گاو بازی توضیح کامل می دهیم. از بعد از ظهر لذت ببرید با غروب خورشید پلازا دورتینت واقع در مقابل کاخ سلطنتی، یک منطقه زیبا و شلوغ با رستوران های مختلف و غذاهای متنوع (هندی، خاورمیانه، حلال، اسپانیایی، بین المللی) که در این رستورانها از شام خود لذت ببرید. بازگشت به هتل.
روز سوم : مادرید، زراگوزا ، پابلت، بارسلونا
برجسته ترین های امروز:  بازدید  Basilica del Pilar ، بازدید از صومعه قرون وسطی ، سفر با قطار دندانه ای
 ما صبح زود از مادرید خارج می شویم. سوار بر قطار و به سمت آرراون حرکت می کنیم سفر خود را در زراگوزا متوقف می کنیم .راهنمای ما به گروه در Basilica del Pilar می پیوندد. وقت آزاد برای بازدید از این پناهگاه چشمگیر و لذت بردن از مرکز شهر خواهید داشت. سپس ما مسیر خود را به کاتالونیا به صومعه Pobletادامه می دهیم که با دیوارهای زیبایی احاطه شده است . این یکی از بهترین صومعه های قرون وسطی حفظ شده در جهان است (هزینه ورودی بر عهده ماست). سپس ما به صومعه مونتسرات می رویم، جایی که ما قطار دندانه ای سوار می شویم با یک هیجان شگفت انگیز. در ادامه و اواخر بعد از ظهر به  شهر بارسلونا می رسیم .
 نکته مهم: در ماه های زمستان، از نوامبر تا مارس به دلیل کوتاه بودن روز، صومعه پابلت بازدیدنمیشود  که ما بتوانیم در روز روشن به مونتسرات برسیم.
روز چهارم: بارسلونا
برجسته ترین های امروز: تور شهر بارسلونا، بازدید شبانه از بندر المپیک
در صبح ما تور شهر را خواهیم داشت منطقه Ramblas ، معمار gaudi   و خاطرات بازی های المپیک . ظهر زمان آزاد. عصر ما به بندر المپیک می رویم ، منطقه ای با رستوران های متعدد بهمراه شب زنده داری و سرگرمی .
نکته :گاهی اوقات اقامت این شب ممکن است در Girona داده شود. در این مواقع، بارسلونا را ساعت 18 بعد از ظهر برای لذت بردن از شهر زیبای گیرونا در شمال کاتالونیا ترک خواهیم کرد.
روز پنچم : بارسلونا، پاریس
 برجسته ترین های امروز: قطار سریع السیر به پاریس، انتقال شبانه به محله مونمارت.
بعد از صبحانه به ایستگاه قطار ترانسفر میشوید. سفر با قطار سریع السیر. (توجه داشته باشید: اگر گروه بیش از 15 مسافر باشد، یک راهنما در قطار شما را همراهی می کند.) قطار ی بسیار راحت  با منظره های شگفت انگیز. سرعت  قطار در چندین بار به 300 کیلومتردر ساعت میرسد. سفر قطار6.30  ساعت طول میکشد. ورود به پاریس و انتقال به هتل. به پاریس خوش آمدید! در  فرودگاه، منتظر شما هستیم تا شما را به هتل منتقل کنیم. زمان آزاد در طول روز .  بعد از ظهر اطلاعات مربوط به تور را دریافت خواهید کرد . در آغاز شب، ما به ناحیه مونمارت می رویم. این محله به خاطر نقاشان، هنرمندان و کاباره هایش شناخته می شود. شام و لذت بردن از یک شب جادویی. شما می توانید غذاهای هندی، چینی، فرانسوی و آمریکایی را انتخاب کنید. ما از طریق ماشین کابلی به تپه صعود می کنیم و از منظره دیدنی پاریس از بالا لذت میبریم. بازگشت به هتل.
روز ششم: پاریس
برجسته ترین های امروز: تور شهری پاریس. صعود به طبقه دوم برج ایفل. کروز در امتداد رود سن.
برای کشف پاریس،در میان بلوار های اصلی و بناهای نفس گیر تاریخی پاریس حرکت میکنیم. ما در منطقه برج ایفل توقف میکنیم. شما فرصتی برای صعود به طبقه دوم این بنای یادبود فلزی خواهید داشت (ورودیه به عهده ماست). سفر خود را با یک کروز در امتداد رودخانه سن، که شمال پاریس را از جنوب تقسیم کرده است، پایان میدهیم. از بعد از ظهر خود لذت ببرید. توجه: گاهی اوقات صف برای صعود از برج ایفل طولانی است. به شرایط ،می توان صعود را در زمان دیگری از روز (یا روز بعد) انجام داد. در غروب آفتاب، به منطقه “Quartier Latin” میرویم، یک منطقه بسیار زیبا در مرکز تاریخی شهر که شما می توانید از شام با طعم های مختلفی از غذاهای بین المللی لذت ببرید. سپس بازگشت به هتل.
روز هفتم: پاریس
برجسته ترین های امروز: زمان آزاد در شهر نور.
در زمان آزاد میتوانیم شما را به Benlux، یکی از کامل ترین و شناخته شده ترین سری های تولید پرفیوم در  پاریس، یا منطقه موزه لوور همراهی کنیم. باقی روز آزاد. این برای مسافران ایده آل خواهد بود که یک سفر اختیاری برای لذت بردن از Eurodisney داشته باشند.
روز هشتم: پاریس
صرف صبحانه در هتل ، پایان خدمات تور و برگشت به ایران .

خدمات سفرنامه در یک نگاه

خدمات عمومی : ترانسفر به هتل  ، کلیه ترانسپورتهای شهری و بین شهری  با راهنمای محلی در هرکشور ، بیمه مسافرتی  و صبحانه بوفه در هتلها
تور کامل شهری در: مادرید، پابلت، بارسلونا، پاریس
قایق: سفر قایق در امتداد رودخانه سن در پاریس
ورودیه: میدان گاوبازی Las Ventas درمادرید، Poble Espanyol در بارسلونا، بزج ایفل در پاریس پلازا د Toros de las Ventas در مادرید، صومعه پابلت در پابلت.
قطار: مونتسرات در پابلت، قطار با سرعت بالا: بارسلونا به پاریس در پاریس

اسامی هتلهای محل اقامت در هر کشور

MADRID SPAIN : PRAGA**** , NOVOTEL CAMPO DE LAS NACIONES**** , NOVOTEL PUENTE LA PAZ**** , CLARIDGE**** , NH VENTAS ****اMELIA AVENIDA AMERICA**** , SILKEN PUERTA MADRID**** , WEARE CHAMARTIN**** , ELBA MADRID ALCALA
****BARCELONA SPAIN :  HOTEL PORTA FIRA**** , SALLES AEROPORT GIRONA
PARIS FRANCE: NOVOTEL P. D´ITALIE****, IBIS PARIS 17 CLICHY BATIGNOLLES***, NOVOTEL EST – BAGNOLET****, NOVOTEL SAINT DENIS

جزئیات تور

 • کد تور: ef8
 • قیمت: 1490 یورو
 • مدت: 8 روز
 • تاریخ اولین برگزاری : 1398/02/31
 • تاریخ آخرین برگزاری : 1398/07/23
 • خدمات تور: اقامت + صبحانه، خدمات ویزای شنگن، ترانسفرهای فرودگاهی و بین شهری (اتوبوس توریستی، قطار، کشتی) ، راهنمای مجرب کاملترین و متنوع ترین گشتها در شهرهای مقصد و بین مسیر برای تمام روزهای تور (اروپا گردی حر فه ای)، بیمه مسافرتی
  ویژگی های تور: اجرای تور بصورت هفتگی با حداقل یک مسافر، همراهی با مسافرین از ملیت های مختلف و آشنایی با فرهنگهای مختلف
  اروپا گردی کامل؛ بازدید از مکان ها و گذشتن از مسیرهایی که شناخت کاملی از اروپا به شما خواهد داد،
  برنامه تور و هتلها تا انتهای سال 2020 مشخص می باشد و امکان رزرو از هم اکنون وجود دارد. تنوع تورها بالای 200 مسیر هفتگی می باشد. لذا درخواست مسیر متفاوت امکانپذیر می باشد. به مبالغ فوق هزینه پرواز رفت و برگشت با کمترین نرخ در زمان سفر اضافه می شود ( ترکیش، قطری،امارت)، هزینه سفارت 85 یورو بعهده مسافر می باشد
  نرخ کودک 0 تا 2 سال 20 درصد مبلغ بزرگسال می باشد.

لیست هتل‌ها و تعرفه قیمت

نام هتل خدمات هتل قیمت دو تخته قیمت یک تخته کودک با تخت کودک بدون تخت توضیحات
هتل های 4 ستاره اقامت + صبحانه 1490 یورو + نرخ پرواز 2290 یورو + نرخ پرواز 1390 یورو + نرخ پرواز 690 یورو + نرخ پرواز