2شب ژوهانسبورگ +2 شب سان سیتی +1شب پارک جنگلی پیلانزبرگ+4شب کیپ تاون (برگزار شده)

صبحانه به صورت بوفه – راهنمای فارسی زبان – ترانسفر فرودگاهی – پرواز قطر – اجرای کلیه گشت ها به همراه پرداخت ورودی – اخذ ویزای توریستی – پرواز داخلی بین کیپ تاون و ژوهانسبورگ – بیمه حوادث – گشت هلی کوپتر در کیپ تاون-(7 وعده شام در هتل )

نرخ کودک زیر 2 سال 300 دلار می باشد
-نرخ ها به تومان می باشد -هتل گارانتی وغیر قابل کنسلی وتغییر تاریخ و استرداد می باشد
-صدور بیمه برای افراد بالای 55 سال اجباری می باشد و نرخ آن بر اساس سن دقیق مسافر اعلام می شود
-مسئولیت کنترل پاسپورت و ممنوعیت خروج از کشور به عهده مسافر می باشد.
-زمان لازم بابت اخذ ویزا 10 روز کاری میباشد.
-پیلانزبرگ دومین پارک جنگلی بزرگ حفاظت شده ملی آفریقای جنوبی میباشد

جزئیات تور

 • تاریخ اولین برگزاری : 1395/10/03
 • تاریخ آخرین برگزاری : 1395/11/30
 • خدمات تور: برنامه سفر :

  روز اول:ورود به کیپ تان و اخذ اتاق و استراحت
  روز دوم : صرف صبحانه در هتل ، اجرای تور تمام روز منطقهHout Bay و گشت کشتی جهت بازدید از جزیره فوک های دریایی سپس حرکت به سمت منطقه cape peninsula و منطقه کیپ پوینت ، بازدید از دماغه امید نیک ، مزرعه شتر مرغهای آفریقایی ، محل تجمع پنگوئن های مخصوص آفریقایی ( پنگوئن های منطقه گرمسیری .
  روز سوم: صرف صبحانه در هتل ، اجرای گشت نیم روز شهر کیپ تان (استادیوم فوتبال جام جهانی از نمای بیرون، منطقه بوک آپ ، Table Mountain و سپس حرکت به سمت Signal hills در ادامه حرکت به سمت بزرگترین مرکز خرید شهر کیپ تان V&A Waterfront مسافرین خودشان به هتل باز می گردند. .(لازم بذکر میباشد که بازدید از استادیوم از خارج از استایوم بوده و بازدید از داخل استادیوم بصورت آپشنال بوده و مسافرین در روز آزاد میتوانند از این تور استفاده نمایند.)
  روز چهارم: صرف صبحانه در هتل ، اجرای گشت بازدید از شهر و منطقه زیبای Stellenbosch (مزارع انگور ، تست پنیر ، بازدید از پارک میمونها و طوطیهای آفریقای، و .... ) سپس بازگشت به مرکز خرید Canal Walk
  روز پنجم :صرف صبحانه در هتل ، حرکت به سمت فرودگاه کیپ تاون و پرواز به سمت فرودگاه لانسریا و حرکت به سمت سان سیتی و اخذ اتاق در هتل.
  2 شب اقامت در سان سیتی
  روز ششم : صرف صبحانه درهتل ، وقت آزاد و استفاده از تفریحات ریزورت سان سیتی استفاده از پارک آبی جهت میهمانان هتل های سان سیتی رایگان می باشد. سایر تفریحات سان سیتی در Entertainment center قابل تهیه می باشد.
  روز هفتم : صرف صبحانه در هتل ، روز آزاد و سپس تخلیه اتاق و حرکت بسمت هتل در پارک جنگلی به صورت زمینی ( در حدود نیم ساعت )
  1 شب اقامت در پارک جنگلی (پیلانزبرگ دومین پارک جنگلی حفاظت شده ملی آفریقای جنوبی میباشد)
  اجرای گشت 3 ساعته پارک جنگلی در ساعت 16 سپس بازگشت به هتل و صرف شام به صورت بوفه باز.
  2 شب اقامت در ژوهانسبورگ
  روز هشتم : بازدید از میدان ماندلا ، مسافرین می توانند با هماهنگی راهنمای تور جهت استفاده از برنامه هایی که در میدان ماندلا و سند تان سنتر اجرا می شود اقدام نموده و برای صرف شام به هزینه خودشان اقدام نمایند.
  روز نهم : صرف صبحانه در هتل، بازدید ازشهرپرتوریا و Union Building و Church Square،بعدازظهر بازدید از مسجد ترک های مقیم ژوهانسبورگ(مسجد نظامیه) و صرف ناهار در رستوران ترکیه ای (هزینه ناهار به عهده مسافرین می باشد)سپس حرکت بسمت مرکز صنایع دستی Cambanos بازگشت به هتل در ساعت 17:00 و استراحت.

  توضیحات هتل ها: هتل کیپ تان درکنار بزرگترین مرکزخرید شهر کیپ تان در منطقه واتر فرانت واقع شده،هتل ژوهانسبورگ در بهترین منطقه مرکزی شهر (محله سندتان) و نزدیک به میدان نلسون ماندلا و بزرگترین مرکز خرید ژوهانسبورگ و دومین مرکز خرید بزرگ قاره آفریقا واقع شده ، هتل سان سیتی در مجموعه تفریحی سان سیتی با پارک آبی رایگان میباشد،هتل پارک جنگلی در داخل دومین پارک جنگلی حفاظت شده ملی آفریقای جنوبی
  پیلانزبرگ واقع شده که هتلی لوکس 5 ستاره با فضائی دلنشین مناسب با پارک جنگلی میباشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *