ایتالیا سوئیس فرانسه 10 روزه

ایتالیا سوئیس  فرانسه 10 روزه

ایتالیا ( 2 شب رم، 1 شب فلورانس، 1 شب ونیز)  سوئیس (2 شب زوریخ)  فرانسه (3 شب پاریس)

هر یکشنبه  از 29 اردیبهشت ماه 1398


سفرنامه

روز اول :  رم
برجسته ترین های امروز: انتقال شبانه به متطقه TRASTEVERE
به رم خوش آمدید! پس از ورود به فرودگاه، ما در هتل منتظر شما هستیم. شما بعد از ظهر برای شروع تور خود اطلاعات را دریافت خواهید کرد. در پایان شب ما انتقال به منطقه Trastevere را ترتیب می دهیم. این محله یک مقدمه عالی برای آشنائی با رم است؛ قدم زدن در خیابان های  منطقه Trastevere گنجینه های پنهانی، مانند برخی از کلیساهای قرون وسطی ، مغازه های کوچک با عجیب ترین اشیاء و صحنه های زندگی روزمره را به ما نشان میدهد. بسیاری از غذاهای ایتالیایی و osterias (غذاخوری ها) با روحیه ایتالیایی پر شده و آماده عرضه غذاهای محلی به شما هستند. رستوران های غذای هندی، چینی و بین المللی نیز در این منطقه یافت میشوند. سپس بازگشت به هتل
روز دوم : رم
برجسته ترین های امروز: تور شهر رم کلوسیوم (هزینه ورودیه بر عهده ما) و شهر واتیکان
 صبح با یک تور بازدید از شهر رم که یک معرفی عالی برای “شهر ابدی” خواهد بود آغاز می گردد. ما وارد دولت کوچک واتیکان می شویم. شهر واتیکان مرکز اصلی مسیحیت در جهان است. شما قادر به بازدید از کلیسای سنت پیتر خواهید بود. و ما همچنین ار کلوسیوم رومی که نماد اصلی رم است بازدید می کنیم . این سازه چشمگیر 2000 سال قدمت دارد. و ما را به گذشته  امپراتوری روم  خواهد برد . درشب به منطقه ویا کاور می رویم ، جایی که شما رستوران های ایتالیایی، هندی، چینی و غذاهای بین المللی را در منو خواهید داشت.سپس بازگشت به هتل.
روز سوم :  رم ،  فلورنس
برجسته ترین های امروز:  تور با یک متخصص محلی از فلورانس. بازدید پیاتزاله میکل آنژ
ما رم  را به سمت شمال ترک می کنیم . این مسیر با چشم اندازهای زیبا ترسیم شده است. پس از ورود به فلورانس، ما مستقیم به پیاتزاله میکل آنژ ، یک منطقه قابل توجه در شهر میرویم. در شب، ما یک تور با یک متخصص محلی ارائه می دهیم و در مرکز تاریخی پیاده روی می کنیم و از مکان هایی مانند Ponte Vecchio، Duomo و Piazza della Signoria عبور می کنیم. این شهر واقعا یک موزه در فضای باز است. زمان آزاد برای گشتن. در پایان شما می توانید در رستوران مورد علاقه خود غذا بخورید. در این منطقه شما می توانید رستوران هایی که غذاهای ایتالیایی، هندی، چینی و بین المللی را در اختیار شما قرار می دهند پیدا کنید. بازگشت به هتل .
روز چهارم : فلورنس، ونیز
برجسته ترین های امروز:  قایق Vaporetto در کانال بزرگ ونیز. بازدید Basilica سنت مارک. آشنایی با تکنیک ساخت شیشه مورانو
 امروز ما در حال عبور از کوههای آپنن از منظرهای خیره کننده کوهستان لذت می بریم. در ونیز، ما با Vapporetto سفر خواهیم کرد و در کانال هایی در مرکز تاریخی شهرحرکت می کنیم . بهمراه راهنمای محلی  از سنت مارک  شگفت انگیز بازدید کرده و وارد کلیسای باسیلکا می شویم (هزینه ورود بر عهده ماست) پس از آن ما می توانیم از کارخانه شیشه مورانو دیدن کنیم. در آن روش چگونگی ساخت شیشه های دست ساز را می بینیم.سپس زمان آزاد .  در پایان بعد از ظهر، شما می توانید شام را در منطقه مستره  بخورید (رستوران هندی، شرقی، ایتالیایی و غیره).
روز پنجم : ونیز ، ورونا، زوریخ
برجسته ترین های امروز: بازدید از شهر رومئو و ژولیت . چشم اندازهای زیبا هنگام عبور از آلپ (دریاچه ها و کوه های برفی)
ما از ونیز خارج می شویم، به ورونا سفر می کنیم. ما شما را به مرکز تاریخی آن میبریم. راهنما شما را به مکان هایی میبرد که در آن می توانید شهر رومئو و جولیت ( شهر دوستداران) را احساس کنید! پس از آن به سوئیس ادامه مسیر می دهیم. لوگانو پایتخت چند ملیتی ایتالیایی سوئیسی را با دریاچه زیبای آن مشاهده خواهید کرد. دریاچه های بسیار زیبا و کوه ها با قله های برفی در مسیر چشم نواز هستند. ورود به زوریخ و وقت آزاد در مرکز تاریخی آن کنار دریاچه، که شما می توانید در رستوران انتخابی خود غذای ایتالیایی، هندی، چینی، بین المللی و سوئیسی را میل فرمائید. سپس بازگشت به هتل.
روز ششم: زوریخ، لوسرن، زوریخ
برجسته ترین های امروز: لذت بردن از منظره های فوق العاده، انتقال با ماشین کابلی به گریندلوالد ، ناهار
امروز شاهد منظره های زیبا در بالای کوه ها و دریاچه های بلند هستیم. مناظر نفس گیر در منطقه اینترلیکن. قبل از سوار شدن ماشین کابلی برای رفتن به گریندلوالد یک قهوه صرف میکنیم. ما در مسیر (30 دقیقه) حرکت خواهیم کرد تا به پلی بر فراز کوه بین مناظر فوق العاده ای که از یخچالهای اطراف ما تشکیل شده لذت ببریم. ناهار شامل (گزینه گیاهی در دسترس است). پس از آن ما به LUCERNE، یکی از زیباترین شهرهای سوئیس ادامه می دهیم. در پایان روز برای قدم زدن، قبل از بازگشت به هتل در زوریخ، از شهر لذت ببرید و شام بخورید.
روز هفتم : زوریخ ، برن، پاریس
برجسته ترین های امروز:  کاوش شهر برن، پایتخت سوئیس.
سفر به شهر برن، پایتخت کنفدراسیون در اطراف رودخانه ایار، با معماری قرون وسطایی آن که در  مرکز شهر قدیمی حفظ شده است. زمان برای قدم زدن و نفس کشیدن در هوای تازه. سپس به فرانسه سفر می کنیم. لذت بردن از دریاچه های زیبا در سفر به پاریس. ما عصر به پاریس می رسیم.
روز هشتم : پاریس
برجسته ترین های امروز: تور شهری پاریس. صعود به طبقه دوم برج ایفل. کروز در امتداد رود سن.
برای کشف پاریس،در میان بلوار های اصلی و بناهای نفس گیر تاریخی پاریس حرکت میکنیم. ما در منطقه برج ایفل توقف میکنیم. شما فرصتی برای صعود به طبقه دوم این بنای یادبود فلزی خواهید داشت (ورودیه به عهده ماست). سفر خود را با یک کروز در امتداد رودخانه سن، که شمال پاریس را از جنوب تقسیم کرده است، پایان میدهیم. از بعد از ظهر خود لذت ببرید. توجه: گاهی اوقات صف برای صعود از برج ایفل طولانی است. به شرایط ،می توان صعود را در زمان دیگری از روز (یا روز بعد) انجام داد. در غروب آفتاب، به منطقه “Quartier Latin” میرویم، یک منطقه بسیار زیبا در مرکز تاریخی شهر که شما می توانید از شام با طعم های مختلفی از غذاهای بین المللی لذت ببرید. سپس بازگشت به هتل.
روز نهم : پاریس
برجسته ترین های امروز: زمان آزاد در شهر نور.
در زمان آزاد میتوانیم شما را به Benlux، یکی از کامل ترین و شناخته شده ترین سری های تولید پرفیوم در  پاریس، یا منطقه موزه لوور همراهی کنیم. باقی روز آزاد. این برای مسافران ایده آل خواهد بود که یک سفر اختیاری برای لذت بردن از Eurodisney داشته باشند.
روز دهم  : پاریس   
صرف صبحانه در هتل ، پایان خدمات تور و برگشت به ایران .

خدمات سفرنامه در یک نگاه

خدمات عمومی : ترانسفر به هتل  ، کلیه ترانسپورتهای شهری و بین شهری  با راهنمای محلی در هرکشور ، بیمه مسافرتی  و صبحانه بوفه در هتلها
تور کامل شهری در: رم، فلورانس، ونیز، پاریس
قایق:  Vaporetto در ونیز، رودخانه سن در پاریس
ورودیه ها: کلوسیوم در رم ، باسیلکا سنت مارک و کارخانه شیشه ای مورانو در ونیز، طبقه دوم برج ایفل

اسامی هتلهای محل اقامت در هر کشور
****ROME  ITALY : ERGIFE**** , SHANGRI LA**** , CRISTOFORO COLOMBO
****FLORENCE ITALY  : IBIS FIRENZE NORD AEROPORTO***  , CONFERENCE FLORENCIA
****VENICE  ITALY : LUGANO **** , ALBATROS 
****ZURICH SWITZERLAND : HARRYS HOME SCHWEIZ
PARIS FRANCE: NOVOTEL P. D´ITALIE****, IBIS PARIS 17 CLICHY BATIGNOLLES***, NOVOTEL EST – BAGNOLET****, ****اNOVOTEL SAINT DENIS

جزئیات تور

 • کد تور: isf10
 • قیمت: 1990 یورو
 • مدت: 10 روزه
 • تاریخ اولین برگزاری : 1398/02/29
 • تاریخ آخرین برگزاری : 1398/07/21
 • خدمات تور: اقامت + صبحانه، خدمات ویزای شنگن، ترانسفرهای فرودگاهی و بین شهری (اتوبوس توریستی، قطار، کشتی) ، راهنمای مجرب کاملترین و متنوع ترین گشتها در شهرهای مقصد و بین مسیر برای تمام روزهای تور (اروپا گردی حر فه ای)، بیمه مسافرتی
  ویژگی های تور: اجرای تور بصورت هفتگی با حداقل یک مسافر، همراهی با مسافرین از ملیت های مختلف و آشنایی با فرهنگهای مختلف
  اروپا گردی کامل؛ بازدید از مکان ها و گذشتن از مسیرهایی که شناخت کاملی از اروپا به شما خواهد داد،
  برنامه تور و هتلها تا انتهای سال 2020 مشخص می باشد و امکان رزرو از هم اکنون وجود دارد. تنوع تورها بالای 200 مسیر هفتگی می باشد. لذا درخواست مسیر متفاوت امکانپذیر می باشد. به مبالغ فوق هزینه پرواز رفت و برگشت با کمترین نرخ در زمان سفر اضافه می شود ( ترکیش، قطری،امارت)، هزینه سفارت 85 یورو بعهده مسافر می باشد
  نرخ کودک 0 تا 2 سال 20 درصد مبلغ بزرگسال می باشد.

لیست هتل‌ها و تعرفه قیمت

نام هتل خدمات هتل قیمت دو تخته قیمت یک تخته کودک با تخت کودک بدون تخت توضیحات
هتل های 4 ستاره اقامت + صبحانه 1990 یورو + نرخ پرواز 2990 یورو + نرخ پرواز 1790 یورو + نرخ پرواز 890 یورو + نرخ پرواز