اسپانیا فرانسه سوئیس ایتالیا 15 روزه

اسپانیا فرانسه سوئیس  ایتالیا 15 روزه

اسپانیا  ( 2شب مادرید، 2 شب بارسلونا)  فرانسه (3 شب پاریس ، 1 شب لیون) 

سوئیس ( 3 شب زوریخ)  ایتالیا ( 1 شب میلان، 2 شب رم )

هر سه شنبه  از 31 اردیبهشت ماه 1398


سفرنامه

روز یازدهم :  مادرید
برجسته ترین های امروز:  بازدید شبانه از منطقه گران ویا.
به مادرید خوش آمدید . پس از ورود به فرودگاه، منتظر شما برای ترانسفر به هتل هستیم .پس از رسیدن به هتل  با کمک راهنما پنل های اطلاعاتی مسیر تور  خود را در قسمت پذیرش هتل دریافت نمایید . دریافت اتاق و استراحت . در پایان روز، ما به معبد مصری Debod، Plaza de España و Gran Via میرویم، یک منطقه پر جنب و جوش که در آن می توانید در رستوران مورد علاقه خود غذا بخورید. رستوران های( هندی، چینی، اسپانیایی و خاورمیانه) بعضی از گزینه ها هستند. سپس بازگشت به هتل .
روز دوم : مادرید
برجسته ترین های امروز:  تور گشت و گذار در شهر مادرید ، ، بازدید از قلعه پلازا Toros de las Ventas ( میدان گاو بازی )
ساعت 8:30 شروع تور از مرکز شهر مادرید . بازدید از پازو دل پرادو، Cibeles، Neptuno، دروازه آلکالا، پلازا د کولون و پلازا مایر. بازدید از رتیرو پارک جایی که ما دریاچه و کاخ شیشه ای را می بینیم . ورود به Las Ventas ( میدان گاو بازی) یکی از معروف ترین میدان گاو بازی  در جهان است که ما در مورد این سنت “corridas” در موزه گاو بازی توضیح کامل می دهیم. از بعد از ظهر لذت ببرید با غروب خورشید پلازا دورتینت واقع در مقابل کاخ سلطنتی، یک منطقه زیبا و شلوغ با رستوران های مختلف و غذاهای متنوع (هندی، خاورمیانه، حلال، اسپانیایی، بین المللی) که در این رستورانها از شام خود لذت ببرید. بازگشت به هتل.
روز سوم : مادرید، زراگوزا ، پابلت، بارسلونا
برجسته ترین های امروز:  بازدید  Basilica del Pilar ، بازدید از صومعه قرون وسطی ، سفر با قطار دندانه ای
 ما صبح زود از مادرید خارج می شویم. سوار بر قطار و به سمت آراون حرکت می کنیم سفر خود را در زراگوزا متوقف می کنیم .راهنمای ما به گروه در Basilica del Pilar می پیوندد. وقت آزاد برای بازدید از این پناهگاه چشمگیر و لذت بردن از مرکز شهر خواهید داشت. سپس ما مسیر خود را به کاتالونیا به صومعه Pobletادامه می دهیم که با دیوارهای زیبایی احاطه شده است . این یکی از بهترین صومعه های قرون وسطی حفظ شده در جهان است (هزینه ورودی بر عهده ماست). سپس ما به صومعه مونتسرات می رویم، جایی که ما قطار دندانه ای سوار می شویم با یک هیجان شگفت انگیز. در ادامه و اواخر بعد از ظهر به  شهر بارسلونا می رسیم .
 •  نکته مهم: در ماه های زمستان، از نوامبر تا مارس به دلیل کوتاه بودن روز، صومعه پابلت بازدید نمیشود  که ما بتوانیم در روز روشن به مونتسرات برسیم.
روز چهارم: بارسلونا
برجسته ترین های امروز: تور شهر بارسلونا، بازدید از “روستای اسپانیا” و انتقال شبانه به منطقه LAS RAMBLAS
امروز از بارسلونا، یک شهر مهم در سمت راست دریای مدیترانه دیدن میکنیم. بازدید ما با یک متخصص محلی همراهی میشود (توجه داشته باشید: اگر گروه دارای کمتر از پانزده نفر باشد، توضیحات را می توان از طریق راهنمای ما در اختیار شما قرار داد.) ما همچنین از منطقه مرکزی تاریخی شهر با سبک گوتیک قرون وسطایی بازدید می کنیم . ما از منطقه ای که بازی های المپیک برگزار شد بازدید می کنیم. امکان دیدن و عکسبرداری La Sagrada Fa milia basilica شاهکار طراحی شده توسط معمار گائودي وجود دارد. سپس ورود به “Poble Espanyol” (روستای اسپانیایی) را خواهیم داشت. این موزه معماری در فضای باز در یکی از مکانهای بسیار جذاب بارسلونا قرار دارد. از بهترین هنرهای صنایع دستی اسپانیا لذت ببرید و سبک های معماری، سنت ها و فولکلور جوامع مختلف اسپانیا را کشف کنید. زمان آزاد برای گشتن خواهید داشت. در شب به منطقه Las Ramblas و Plaza Catalunya می رویم، جایی که می توانید انواع مختلفی از رستوران ها (از جمله هندی، چینی، حلال، غذاهای بین المللی و اسپانیایی) را پیدا کنید. سپس بازگشت به هتل.
روز پنجم: بارسلونا،  پاریس
برجسته ترین های امروز: قطار سریع السیر به پاریس، انتقال شبانه به محله مونمارت.
بعد از صبحانه به ایستگاه قطار ترانسفر میشوید. سفر با قطار سریع السیر. (توجه داشته باشید: اگر گروه بیش از 15 مسافر باشد، یک راهنما در قطار شما را همراهی می کند.) قطار ی بسیار راحت  با منظره های شگفت انگیز. سرعت  قطار در چندین بار به 300 کیلومتردر ساعت میرسد. سفر قطار6.30  ساعت طول میکشد. ورود به پاریس و انتقال به هتل. به پاریس خوش آمدید! در  فرودگاه، منتظر شما هستیم تا شما را به هتل منتقل کنیم. زمان آزاد در طول روز .  بعد از ظهر اطلاعات مربوط به تور را دریافت خواهید کرد . در آغاز شب، ما به ناحیه مونمارت می رویم. این محله به خاطر نقاشان، هنرمندان و کاباره هایش شناخته می شود. شام و لذت بردن از یک شب جادویی. شما می توانید غذاهای هندی، چینی، فرانسوی و آمریکایی را انتخاب کنید. ما از طریق ماشین کابلی به تپه صعود می کنیم و از منظره دیدنی پاریس از بالا لذت میبریم. بازگشت به هتل.
روز ششم: پاریس
برجسته ترین های امروز: تور شهری پاریس. صعود به طبقه دوم برج ایفل. کروز در امتداد رود سن.
برای کشف پاریس،در میان بلوار های اصلی و بناهای نفس گیر تاریخی پاریس حرکت میکنیم. ما در منطقه برج ایفل توقف میکنیم. شما فرصتی برای صعود به طبقه دوم این بنای یادبود فلزی خواهید داشت (ورودیه به عهده ماست). سفر خود را با یک کروز در امتداد رودخانه سن، که شمال پاریس را از جنوب تقسیم کرده است، پایان میدهیم. از بعد از ظهر خود لذت ببرید. توجه: گاهی اوقات صف برای صعود از برج ایفل طولانی است. به شرایط ،می توان صعود را در زمان دیگری از روز (یا روز بعد) انجام داد. در غروب آفتاب، به منطقه “Quartier Latin” میرویم، یک منطقه بسیار زیبا در مرکز تاریخی شهر که شما می توانید از شام با طعم های مختلفی از غذاهای بین المللی لذت ببرید. سپس بازگشت به هتل.
روز هفتم: پاریس
برجسته ترین های امروز: زمان آزاد در شهر نور.
در زمان آزاد میتوانیم شما را به Benlux، یکی از کامل ترین و شناخته شده ترین سری های تولید پرفیوم در  پاریس، یا منطقه موزه لوور همراهی کنیم. باقی روز آزاد. این برای مسافران ایده آل خواهد بود که یک سفر اختیاری برای لذت بردن از Eurodisney داشته باشند.
روز هشتم: پاریس، نورس، بایون، لیون
برجسته ترین های امروز: مزارع انگور در منطقه بایون و بورگونی.
ما به مرکز فرانسه به منطقه بورگونی سفر می کنیم، که شراب های آن معروف است. سپس توقف در نیورس، یک شهر کوچک قرون وسطایی که جز یکی از  زیباترین شهرهای فرانسه بحساب می اید. سپس از بایون که در مرکز منطقه بورگونی قرار دارد بازدید میکنیم (خیابان های پر از گل، و موزه شراب ) . یعد از ناهار در اواسط بعد از ظهر به لیون،  پایتخت رومی گالیا در کناره رود رون، که یک مرکز تاریخی و درسایت میراث جهانی ثبت شده است میرسیم. سپس زمان آزاد.
روز نهم: لیون، ژنو، زوریخ
برجسته ترین های امروز: چشم اندازهای سوئیس، بازدید از مرکز شهر ژنو
ما به سوئیس سفر می کنیم. ورود به ژنو. با راهنمای خود از Palais des Nations (مقر سازمان ملل متحد در اروپا) ، “Jardin Anglais” زیبا با ساعتی از گل  و  “Jet d’Eau”، بلندترین فواره اروپا، دیدن میکنیم. پس از ناهار، در سوئیس از دریاچه های زیبای لمان و نوشاتل عبور میکنیم. با توجه به تعداد مسافران از ژنو به زوریخ، این سفر ممکن است توسط قطار انجام شود.
روز دهم: زوریخ
برجسته ترین های امروز:  گشت قایق در دریاچه زوریخ. سفر با قطار
با راهنمای خود در پرجمعیت ترین شهر سوئیس، و پایتخت اقتصادی و فرهنگی این کشور قدم میزنیم. شهر بانک ها که دو بار به عنوان شهر با بهترین کیفیت زندگی در جهان اعلام شده است. پس از این با قایق برای یک سفر طولانی تقریبا دو ساعت در دریاچه زوریخ آماده میشویم. قایق به طور مختصر متوقف می شود،که به ما اجازه می دهد تا روستاها را در مسیر بازدبد نماییم. ما در RAPPERSWIL، یک روستای کوچک و بسیار زیبا با قلعه قرون وسطی آن شناخته میشود، می رویم. سپس با قطار به زوریخ برمیگردیم و کارایی دقیق راه آهن سوئیس را مشاهده خواهیم کرد. لذت بردن از غروب در مرکز تاریخی، در کنار دریاچه، که در آن شما می توانید در رستوران مورد علاقه خود (هندی، شرقی، ایتالیایی، بین المللی، سوئیسی و غیره) شام میل فرمایید
روز یازدهم: زوریخ، لوسرن، زوریخ
برجسته ترین های امروز: لذت بردن از منظره های فوق العاده، انتقال با ماشین کابلی به گریندلوالد ، ناهار
امروز شاهد منظره های زیبا در بالای کوه ها و دریاچه های بلند هستیم. مناظر نفس گیر در منطقه اینترلیکن. قبل از سوار شدن ماشین کابلی برای رفتن به گریندلوالد یک قهوه صرف میکنیم. ما در مسیر (30 دقیقه) حرکت خواهیم کرد تا به پلی بر فراز کوه بین مناظر فوق العاده ای که از یخچالهای اطراف ما تشکیل شده لذت ببریم. ناهار شامل (گزینه گیاهی در دسترس است). پس از آن ما به LUCERNE، یکی از زیباترین شهرهای سوئیس ادامه می دهیم. در پایان روز برای قدم زدن، قبل از بازگشت به هتل در زوریخ، از شهر لذت ببرید و شام بخورید.
روز دوازدهم : زوریخ ، برگن ،  لوگانو  ، میلان
برجسته ترین های امروز:  شهر ویلیام تیل. روستاهای شگفت انگیز مورکوته و سواحل کومو
ما به برگن، روستای کوچکی که ویلیام تل متولد شده است، سفر می کنیم، کلیسای قرن شانزدهم با نقاشی هایی که زندگی اش را نشان می دهد را می بینیم. بعد از آن ما به شهر کوچکی مورکوته می رسیم که خانه هایش از سنگ ساخته شده و با گل ها پوشیده شده است. سپس وارد ایتالیا میشویم و در سواحل دریاچه کومو توقف می کنیم. کلیسای جامع گوتیک در این شهر مشهور هست . ورود به میلان که در آن راهنما ما را به میدان چشمگیر دومو می برد. زمان زیادی داریم برای صرف غذا در رستوران های مختلف (غذاهای سوئیس و ایتالیایی ، فرانسوی، چینی و بین المللی ). در پایان ترانسفر به هتل
روز سیزدهم : میلان ،  پیزا ، رم
برجسته ترین های امروز: ساحل لیکوریا، برج پیزا
 حرکت به سمت پیزا . با یک قطار توریستی کوچک ما به Piazza Dei Miracoli (میدان معجزات) سفر می کنیم، مکانی با  جذاب ترین و زیباترین مجموعه هنرهای  ایتالیا، از جمله برج شناخته شده پیزا . سپس در انتهای بعداز ظهر به رم می رویم.
روز چهاردهم : رم
برجسته ترین های امروز: تور شهر رم کلوسیوم (هزینه ورودیه بر عهده ما) و شهر واتیکان
 صبح با یک تور بازدید از شهر رم که یک معرفی عالی برای “شهر ابدی” خواهد بود آغاز می گردد. ما وارد دولت کوچک واتیکان می شویم. شهر واتیکان مرکز اصلی مسیحیت در جهان است. شما قادر به بازدید از کلیسای سنت پیتر خواهید بود. و ما همچنین ار کلوسیوم رومی که نماد اصلی رم است بازدید می کنیم . این سازه چشمگیر 2000 سال قدمت دارد. و ما را به گذشته  امپراتوری روم  خواهد برد . درشب به منطقه ویا کاور می رویم ، جایی که شما رستوران های ایتالیایی، هندی، چینی و غذاهای بین المللی را در منو خواهید داشت.سپس بازگشت به هتل.
روز پانزدهم : رم
صرف صبحانه در هتل ، پایان خدمات تور و برگشت به ایران .

خدمات سفرنامه در یک نگاه

خدمات عمومی : ترانسفر به هتل  ، کلیه ترانسپورتهای شهری و بین شهری  با راهنمای محلی در هرکشور ، بیمه مسافرتی  و صبحانه بوفه در هتلها
تور کامل شهری در: رم، فلورانس، ونیز، پاریس، مادرید، پابلت، بارسلونا
قایق: دریاچه زوریخ در ZURICH،  رودخانه سن در پاریس
ورودیه ها: کلوسیوم در رم ، طبقه دوم ایفل در پاریس، قلعه Las Ventas در مادرید، صومعه پابلت در پابلت، آپل اسپانیول در بارسلونا
قطار: Rapperswil در ZURICH، Montserrat در مونتسرات
پرواز: رم –  مادرید

اسامی هتلهای محل اقامت در هر کشور

PARIS FRANCE: NOVOTEL P. D´ITALIE****, IBIS PARIS 17 CLICHY BATIGNOLLES***, NOVOTEL EST – BAGNOLET****, ****اNOVOTEL SAINT DENIS
LYON FRANCE: NOVOTEL LYON GERLAND***, CAMPANILE CENTRE LYON BERGES DU RHONE, CAMPANILE LYON SUD CONFLUENCE OULLINS
****MILAN  ITALY : IH MILANO LORENTEGGIO
****ROME  ITALY : ERGIFE**** , SHANGRI LA**** , CRISTOFORO COLOMBO
****ZURICH SWITZERLAND : HARRYS HOME SCHWEIZ
MADRID SPAIN : PRAGA**** , NOVOTEL CAMPO DE LAS NACIONES**** , NOVOTEL PUENTE LA PAZ**** , CLARIDGE**** , NH VENTAS**** , MELIA AVENIDA AMERICA**** , SILKEN PUERTA MADRID**** , WEARE CHAMARTIN**** , ELBA ****اMADRID ALCALA
****BARCELONA SPAIN :  HOTEL PORTA FIRA**** , SALLES AEROPORT GIRONA

جزئیات تور

 • کد تور: efsi15
 • قیمت: 2790 یورو
 • مدت: 15 روز
 • تاریخ اولین برگزاری : 1398/02/31
 • تاریخ آخرین برگزاری : 1398/07/23
 • خدمات تور: اقامت + صبحانه، خدمات ویزای شنگن، ترانسفرهای فرودگاهی و بین شهری (اتوبوس توریستی، قطار، کشتی) ، راهنمای مجرب کاملترین و متنوع ترین گشتها در شهرهای مقصد و بین مسیر برای تمام روزهای تور (اروپا گردی حر فه ای)، بیمه مسافرتی
  ویژگی های تور: اجرای تور بصورت هفتگی با حداقل یک مسافر، همراهی با مسافرین از ملیت های مختلف و آشنایی با فرهنگهای مختلف
  اروپا گردی کامل؛ بازدید از مکان ها و گذشتن از مسیرهایی که شناخت کاملی از اروپا به شما خواهد داد،
  برنامه تور و هتلها تا انتهای سال 2020 مشخص می باشد و امکان رزرو از هم اکنون وجود دارد. تنوع تورها بالای 200 مسیر هفتگی می باشد. لذا درخواست مسیر متفاوت امکانپذیر می باشد. به مبالغ فوق هزینه پرواز رفت و برگشت با کمترین نرخ در زمان سفر اضافه می شود ( ترکیش، قطری،امارت)، هزینه سفارت 85 یورو بعهده مسافر می باشد
  نرخ کودک 0 تا 2 سال 20 درصد مبلغ بزرگسال می باشد.

لیست هتل‌ها و تعرفه قیمت

نام هتل خدمات هتل قیمت دو تخته قیمت یک تخته کودک با تخت کودک بدون تخت توضیحات
هتل های 4 ستاره اقامت + صبحانه 2790 یورو + نرخ پرواز 3990 یورو + نرخ پرواز 2590 یورو + نرخ پرواز 1190 یورو + نرخ پرواز