اسپانیا پرتغال 12 روزه (برگزار شده)

اسپانیا  پرتغال  12 روزه

اسپانیا (2 شب مادرید،2 شب بارسلونا، 1 شب والنسیا، 2 شب گرانادا، 2 شب سویا)  پرتغال ( 2 شب لیسبون)

هر سه شنبه از 31 اردیبهشت ماه 1398


سفرنامه

روز اول : مادرید
برجسته ترین های امروز: بازدید شبانه از منطقه گران ویا.
به مادرید خوش آمدید . پس از ورود به فرودگاه، منتظر شما برای ترانسفر به هتل هستیم .پس از رسیدن به هتل  با کمک راهنما پنل های اطلاعاتی مسیر تور  خود را در قسمت پذیرش هتل دریافت نمایید . دریافت اتاق و استراحت . در پایان روز، ما به معبد مصری Debod، Plaza de España و Gran Via میرویم، یک منطقه پر جنب و جوش که در آن می توانید در رستوران مورد علاقه خود غذا بخورید. رستوران های( هندی، چینی، اسپانیایی و خاورمیانه) بعضی از گزینه ها هستند. سپس بازگشت به هتل .
روز دوم : مادرید
برجسته ترین های امروز:  تور گشت و گذار در شهر مادرید ، ، بازدید از قلعه پلازا Toros de las Ventas ( میدان گاو بازی )
ساعت 8:30 شروع تور از مرکز شهر مادرید . بازدید از پازو دل پرادو، Cibeles، Neptuno، دروازه آلکالا، پلازا د کولون و پلازا مایر. بازدید از رتیرو پارک جایی که ما دریاچه و کاخ شیشه ای را می بینیم . ورود به Las Ventas ( میدان گاو بازی) یکی از معروف ترین میدان گاو بازی  در جهان است که ما در مورد این سنت “corridas” در موزه گاو بازی توضیح کامل می دهیم. از بعد از ظهر لذت ببرید با غروب خورشید پلازا دورتینت واقع در مقابل کاخ سلطنتی، یک منطقه زیبا و شلوغ با رستوران های مختلف و غذاهای متنوع (هندی، خاورمیانه، حلال، اسپانیایی، بین المللی) که در این رستورانها از شام خود لذت ببرید. بازگشت به هتل.
روز سوم: مادرید، زاراگوزا، پابلت، مونتسرات، بارسلونا
برجسته ترین های امروز:  بازدید  Basilica del Pilar ، بازدید از صومعه قرون وسطی ، سفر با قطار دندانه ای
 ما صبح زود از مادرید خارج می شویم. سوار بر قطار و به سمت آراون حرکت می کنیم سفر خود را در زراگوزا متوقف می کنیم .راهنمای ما به گروه در Basilica del Pilar می پیوندد. وقت آزاد برای بازدید از این پناهگاه چشمگیر و لذت بردن از مرکز شهر خواهید داشت. سپس ما مسیر خود را به کاتالونیا به صومعه Pobletادامه می دهیم که با دیوارهای زیبایی احاطه شده است . این یکی از بهترین صومعه های قرون وسطی حفظ شده در جهان است (هزینه ورودی بر عهده ماست). سپس ما به صومعه مونتسرات می رویم، جایی که ما قطار دندانه ای سوار می شویم با یک هیجان شگفت انگیز. در ادامه و اواخر بعد از ظهر به  شهر بارسلونا می رسیم .
 نکته مهم: در ماه های زمستان، از نوامبر تا مارس به دلیل کوتاه بودن روز، صومعه پابلت بازدید نمیشود  که ما بتوانیم در روز روشن به مونتسرات برسیم.
روز چهارم: بارسلونا
برجسته ترین های امروز: تور شهر بارسلونا، بازدید از “روستای اسپانیا” و انتقال شبانه به منطقه LAS RAMBLAS
امروز از بارسلونا، یک شهر مهم در سمت راست دریای مدیترانه دیدن میکنیم. بازدید ما با یک متخصص محلی شروع میشود (توجه داشته باشید اگر گروه کمتر از پانزده نفر باشد، توضیحات را از طریق راهنمای ما در اختیار شما قرار می گیرد) ما همچنین از منطقه مرکزی تاریخی شهر با سبک گوتیک قرون وسطایی بازدید می کنیم . ما از منطقه ای که بازی های المپیک در آن برگزار شد بازدید می کنیم. امکان دیدن و عکسبرداری از La Sagrada Fa milia basilica (شاهکار طراحی شده توسط معمار گائودي ) نیزوجود دارد. سپس ورود به “Poble Espanyol” (روستای اسپانیایی) را خواهیم داشت. این موزه معماری در فضای باز در یکی از مکانهای بسیار جذاب بارسلونا قرار دارد. از بهترین هنرهای صنایع دستی اسپانیا لذت ببرید و سبک های معماری، سنت ها و فولکلور جوامع مختلف اسپانیا را کشف کنید. زمان آزاد برای گشتن خواهید داشت. در شب به منطقه Las Ramblas و Plaza Catalunya می رویم، جایی که می توانید انواع مختلفی از رستوران ها (از جمله هندی، چینی، حلال، غذاهای بین المللی و اسپانیایی) را پیدا کنید. سپس بازگشت به هتل.
روز پنجم: بارسلونا، پنیسلا، والنسیا
برجسته ترین های امروز: دیدار از Peniscola، یک شهر دیوار کشی شده باستانی زیبا و همراه با یک قلعه روی دریا. بازدید از والنسیا
در کنار دریای مدیترانه به سمت جنوب سفر می کنیم. یک توقف ویژه در PENISCOLA، یک شهر کوچک دیوار چین که در سواحل دریا ساخته شده است. پس از معرفی کوتاهی که توسط راهنمای ما ارائه میشود و می توانید به داخل شهر رفته و از اسکله  ماهیگیری، قلعه و ساحل دیدن کنید. پس از  صرف ناهار ما به VALENCIA سفر می کنیم. بعد از ظهر، با یک راهنمای محلی به سومین شهر بزرگ اسپانیا که سبکی مدرن را با تاریخی ترکیب می کند می رسیم. ما مرکز تاریخی آن، بازار ماهی، کلیسای جامع و همچنین آوانتگارد سیتی  هنر و علوم را می بینیم، مهمترین سایت گردشگری در شهر. در شب بازدید از پلازا د توروس (میدان گاوبازی) خواهیم داشت. در این منطقه شما میتوانید رستورانهای (اسپانیایی، هندی، بین المللی، و غیره) را پیدا کنید. بازگشت به هتل.
روز ششم: والنسیا، آلیکانته، گرانادا
برجسته ترین های امروز: قطار توریستی در Caravaca
مسیر خود را از والنسیا ادامه می دهیم. به آلیکانته، شهری پویا و بسیار دلپذیر در کنار دریا میرسیم. پس از ناهار،  در مسیر به منطقه مورسیا می رویم، جایی که CARAVACA DE LA CRUZ، شهری با یک کلیسای کاتولیک را به عنوان یکی از پنج شهر مقدس بازدید می کنیم. کلیسای آن، یک صلیب مسیح را نگهداری میکند. این شامل سوار شدن قطار توریستی در این منطقه تاریخی میباشد.پس از این ما مسیر خود را در جاده های زیبای آندلس ادامه داده و در شب به گرانادا میرسیم. سپس انتقال به هتل.
روز هفتم :  گرانادا
برجسته ترین های امروز:  بازدید  از الحمرا
به همراه یک راهنمای محلی از کاخ الحمرای غول پیکر و باغهای زیبای آن که در زمان های عربی ساخته شده است بازدید خواهیم کرد. سپس به Albaicin ، که یک سایت ثبت شده میراث جهانی است خواهیم رفت ، در آنجا می توانید از شام خود در رستورانهای درون خیابان های باریک این محله افسانه ای قرون وسطی Moorish لذت ببرید .در شب شما می توانید بلیط  شرکت در نمایش رقص فلامینکو و بازدید محله سنتی Sacramonte را خریداری نمایید. توجه: در مجتمع الحمرا، ورودی کاخ نازاری به تعداد محدودی از مردم در یک زمان اجازه ورود می دهند. در موارد بسیار اندک که قادر به بازدید از این منطقه از الحمرا نباشیم، بازدید از آلکازارها در سویا(که دارای معماری و ویژگی های مشابه است) جایگزین خواهدشد.
روز هشتم: گرانادا، مالاگا، ماربلا، روندا، سویا
برجسته ترین های امروز:  بازدید روستای زیبای اندلسی روندا.
ما گرانادا را ترک و به طرف کاستا دل سول سفر می کنیم. ورود به مالاگا و زمان برای قدم زدن در مراکز تاریخی با کلیسای جامع و موزه پیکاسو داریم. پس از این ما مسیر را در امتداد بزرگراه ساحلی با دید زیبا از مدیترانه ادامه می دهیم. PUERTO BANUS، در ماربلا، یک بندر تفریحی با کلاس بالای جهانی را میبینیم. بعد از ظهر ما از طریق تپه ها و داستان های آنها در مورد پاندولرها مسیر را ادامه خواهیم داد تا به RONDA، شهر زیبا سفید رنگ  برسیم که به دو قسمت تقسیم می شود. سپس در پایان بعد از ظهر به سویا میرسیم.
روز نهم: سویا
برجسته ترین های امروز: بازدید با راهنمای محلی در سویا. قایق در امتداد رودخانه گوادالکوییر. قطار سریع السیر از سویا به مادرید.  
پس از صبحانه، یک راهنمای محلی مکانهایی از سویا شامل کلیسای جامع و معروف آن گیلالدا، رود گادالکوویور، محله های محبوب  و زیبای سانتا کروز و تریاانا و پلازا اسپانیا، نشان میدهد (توجه داشته باشید: اگر گروه کمتر از پانزده مسافر باشد، توضیحات ممکن است  به زبان اسپانیایی و انگلیسی ارایه گردد). پس از تور، ما یک سفر با قایق در امتداد رودخانه گوادالکویور، با منظره پانوراما از مسیر خواهیم داشت. در پایان بعد از ظهر، ما به مرکز تاریخی شهر (Calle Alfonso XII) میرویم که در آن رستوران های مختلفی وجود دارند که شما می توانید غذاهای مورد علاقه خود را انتخاب کنید: هندی، حلال، چینی، اسپانیایی، بین المللی، و غیره.
روز دهم: سویا، مرتولا، ایورا، لیسبون
برجسته ترین های امروز: موزه Carabelas  که کریستف کلمب سفر خود را به امریکا آغاز کرد. کلیسای استخوان در Evora
ما سویا را ترک میکنیم و از استان هوالوا به سمت پالس دی لا فورنترا می رویم. به موزه کارابلاس می رویم جایی که کولومبوس در تاریخ 3 اوت 1492 به سمت آمریکا کشتیرانی کرد. ما صومعه Rabida را می بینیم، یک سایت میراث جهانی است، یک صومعه که به شدت به تاریخ این اکتشاف پیوند خورده است. بعد از این ما به پرتغال سفر خواهیم کرد. مرتولا، توقف در این شهر مسلمانان نشین که کلیسای کنونی آن مسجد بوده است . پس از ناهار از مسیر روستاهای سفید به شهر ایورا می رسیم که یک میراث جهانی است با خیابان های وسیع آن، با سیاست های رنسانس و کلیسای جامع آن آشنا میشویم ، به Chapel of Bonesکه با 5000 اسکلت انسان ساخته شده است میرویم! در پایان روز به لیسبون میرسیم.
روز یازدهم: لیسبون
برجسته ترین های امروز: بازدید از لیسبون،  میدان Restauradores
صبح ما یک تور گشت و گذار با راهنمای محلی را خواهیم داشت (توجه داشته باشید: توضیحات ممکن است توسط راهنمای ما داده شود در صورتی که گروه کمتر از 12 نفر باشد). ما از محله های سنتی بازدید می کنیم که در ناحیه بلم قرار دارند، که محل تولد دریانوردی های بزرگ پرتغالیها  در قرن پانزده می باشد. ما با بنای یادبود  اکتشاف ها، برج بلم و کلیسای زیبای Jeronimos، یک میراث جهانی یونسکو آشنا خواهیم شد. بعد از ظهر زمان آزاد داریم، بنابراین شما می توانید این شهر بزرگ را به طور مستقل کشف کنید. در پایان بعد از ظهر،  به میدان  Restauradores میرویم مملو از بارها و کافه ها، پیشنهاد ما”Elevador da GLORIA  ” است که شما را به منطقه بالادست شهر با چشم انداز لیسبون میبرد. سپس بازگست به هتل.
روز دوازدهم: لیسبون
صرف صبحانه در هتل ، پایان خدمات تور و برگشت به ایران       

خدمات سفرنامه در یک نگاه

خدمات عمومی : ترانسفر به هتل  ، کلیه ترانسپورتهای شهری و بین شهری  با راهنمای محلی در هرکشور ، بیمه مسافرتی  و صبحانه بوفه در هتلها
تور کامل شهری در: گرانادا، پابلت، بارسلونا، مادرید، والنسیا، سویا، لیسبون
قایق: رود گوادالکوویور در سویا
ورودیه ها: قلعه Las Ventas در مادرید، صومعه پابلت در پابلت، آپل اسپانیول در بارسلونا، کاخ الحمبرا در گرانادا ، موزه Caravel در La Rabida ، Chapel of Bones در ایورا
قطار: Montserrat در مونتسرات، Caravaca در د لا کروز

اسامی هتلهای محل اقامت در هر کشور
MADRID SPAIN : PRAGA**** , NOVOTEL CAMPO DE LAS NACIONES**** , NOVOTEL PUENTE LA PAZ**** , CLARIDGE**** , NH VENTAS**** , MELIA AVENIDA AMERICA**** , SILKEN PUERTA MADRID**** , WEARE CHAMARTIN**** , ELBA ****اMADRID ALCALA
****BARCELONA SPAIN :  HOTEL PORTA FIRA**** , SALLES AEROPORT GIRONA
***GRANADA SPAIN: NOVOTEL ST JOAN DESPI****, HOTEL PORTA FIRA****, CITY PARK SANT JUST
SEVILLA SPAIN: NOVOTEL MARQUES NERVION****, SILKEN AL-ANDALUS PALACE SEVILLA****, RIBERA DE TRIANA****,****اHILTON GARDEN INN SEVILLA****, ILUNION ALCORA SEVILLA
****VALENCIA SPAIN: SERCOTEL SOROLLA****, EUROSTARS REY DON JAIME****, SERCOTEL ACTEON VALENCIA
LISBON PORTUGAL: VILA GALE OPERA****, HOTEL VIP GRAND LISBOA HOTEL SPA*****, ROMA LISBOA***, VIP ***اEXECUTIVE ENTRECAMPOS HOTEL CONFERENCE****, HOLIDAY INN EXPRESS PLAZA SALDANHA

جزئیات تور

 • کد تور: ep12
 • قیمت: 1690 یورو
 • مدت: 12 روزه
 • تاریخ اولین برگزاری : 1398/02/31
 • تاریخ آخرین برگزاری : 1398/07/23
 • خدمات تور: اقامت + صبحانه، خدمات ویزای شنگن، ترانسفرهای فرودگاهی و بین شهری (اتوبوس توریستی، قطار، کشتی) ، راهنمای مجرب کاملترین و متنوع ترین گشتها در شهرهای مقصد و بین مسیر برای تمام روزهای تور (اروپا گردی حر فه ای)، بیمه مسافرتی
  ویژگی های تور: اجرای تور بصورت هفتگی با حداقل یک مسافر، همراهی با مسافرین از ملیت های مختلف و آشنایی با فرهنگهای مختلف
  اروپا گردی کامل؛ بازدید از مکان ها و گذشتن از مسیرهایی که شناخت کاملی از اروپا به شما خواهد داد،
  برنامه تور و هتلها تا انتهای سال 2020 مشخص می باشد و امکان رزرو از هم اکنون وجود دارد. تنوع تورها بالای 200 مسیر هفتگی می باشد. لذا درخواست مسیر متفاوت امکانپذیر می باشد. به مبالغ فوق هزینه پرواز رفت و برگشت با کمترین نرخ در زمان سفر اضافه می شود ( ترکیش، قطری،امارت)، هزینه سفارت 85 یورو بعهده مسافر می باشد
  نرخ کودک 0 تا 2 سال 20 درصد مبلغ بزرگسال می باشد.

لیست هتل‌ها و تعرفه قیمت

نام هتل خدمات هتل قیمت دو تخته قیمت یک تخته کودک با تخت کودک بدون تخت توضیحات
هتل های 4 ستاره اقامت + صبحانه 1690 یورو + نرخ پرواز 2490 یورو + نرخ پرواز 1590 یورو + نرخ پرواز 690 یورو + نرخ پرواز