اسپانیا 8 روزه

اسپانیا  8 روزه

اسپانیا  (2 شب مادرید، 1 شب گرانادا، 1 شب سویا، 1 شب مادرید، 2 شب بارسلونا)

هر شنبه از 28 اردیبهشت ماه 1398


سفرنامه

روز اول : مادرید
برجسته ترین های امروز: بازدید شبانه از منطقه گران ویا.
به مادرید خوش آمدید . پس از ورود به فرودگاه، منتظر شما برای ترانسفر به هتل هستیم .پس از رسیدن به هتل  با کمک راهنما پنل های اطلاعاتی مسیر تور  خود را در قسمت پذیرش هتل دریافت نمایید . دریافت اتاق و استراحت . در پایان روز، ما به معبد مصری Debod، Plaza de España و Gran Via میرویم، یک منطقه پر جنب و جوش که در آن می توانید در رستوران مورد علاقه خود غذا بخورید. رستوران های( هندی، چینی، اسپانیایی و خاورمیانه) بعضی از گزینه ها هستند. سپس بازگشت به هتل .
روز دوم : مادرید
برجسته ترین های امروز:  تور گشت و گذار در شهر مادرید ، ، بازدید از قلعه پلازا Toros de las Ventas ( میدان گاو بازی )
ساعت 8:30 شروع تور از مرکز شهر مادرید . بازدید از پازو دل پرادو، Cibeles، Neptuno، دروازه آلکالا، پلازا د کولون و پلازا مایر. بازدید از رتیرو پارک جایی که ما دریاچه و کاخ شیشه ای را می بینیم . ورود به Las Ventas ( میدان گاو بازی) یکی از معروف ترین میدان گاو بازی  در جهان است که ما در مورد این سنت “corridas” در موزه گاو بازی توضیح کامل می دهیم. از بعد از ظهر لذت ببرید با غروب خورشید پلازا دورتینت واقع در مقابل کاخ سلطنتی، یک منطقه زیبا و شلوغ با رستوران های مختلف و غذاهای متنوع (هندی، خاورمیانه، حلال، اسپانیایی، بین المللی) که در این رستورانها از شام خود لذت ببرید. بازگشت به هتل.
روز سوم : مادرید، گرانادا
برجسته ترین های امروز:  بازدید  از الحمرا به همراه ناهار.
بعد از صبحانه صبح زود مادرید را با اتوبوس ترک میکنیم . ما به سمت جنوب از لامانچا عبور می کنیم، در PUERTO LÁPICE، در روستای ‘manchego’ که به شمایل دون کیشوت معروف است توقف میکنیم. ما از طریق Despeñaperros وارد اندلس می شویم. ورود به گرانادا، بعد از صرف ناهار به همراه یک راهنمای محلی از کاخ الحمرای غول پیکر و باغهای زیبای آن که در زمان های عربی ساخته شده است بازدید خواهیم کرد. سپس به Albaicin ، که یک سایت ثبت شده میراث جهانی است خواهیم رفت ، در آنجا می توانید از شام خود در رستورانهای درون خیابان های باریک این محله افسانه ای قرون وسطی Moorish لذت ببرید .در شب شما می توانید بلیط  شرکت در نمایش رقص فلامینکو و بازدید محله سنتی Sacramonte را خریداری نمایید. توجه: در مجتمع الحمرا، ورودی کاخ نازاری به تعداد محدودی از مردم در یک زمان اجازه ورود می دهند. در موارد بسیار اندک که قادر به بازدید از این منطقه از الحمرا نباشیم، بازدید از آلکازارها در سویا(که دارای معماری و ویژگی های مشابه است) جایگزین خواهدشد.
روز چهارم: گرانادا، مالاگا، ماربلا، روندا، سویا
برجسته ترین های امروز:  بازدید روستای زیبای اندلسی روندا.
ما گرانادا را ترک و به طرف کاستا دل سول سفر می کنیم. ورود به مالاگا و زمان برای قدم زدن در مراکز تاریخی با کلیسای جامع و موزه پیکاسو داریم. پس از این ما در امتداد بزرگراه ساحلی با دید زیبا از مدیترانه ادامه خواهیم داد. PUERTO BANUS، در ماربلا، یک بندر تفریحی با کلاس بالای جهانی را میبینیم. بعد از ظهر ما از طریق تپه ها و داستان های آنها در مورد پاندولرها ادامه خواهیم داد تا به RONDA، شهر زیبا سفید رنگ  برسیم که به دو قسمت تقسیم می شود. سپس در پایان بعد از ظهر به سویا میرسیم.
روز پنجم: سویا، مادرید
برجسته ترین های امروز: بازدید با راهنمای محلی در سویا. قایق در امتداد رودخانه گوادالکوییر. قطار سریع السیر از سویا به مادرید.  
پس از صبحانه، یک راهنمای محلی مکانهایی از سویا شامل کلیسای جامع و معروف آن گیلالدا، رود گادالکوویور، محله های محبوب  و زیبای سانتا کروز و تریاانا و پلازا اسپانیا، نشان میدهد (توجه داشته باشید: اگر گروه کمتر از پانزده مسافر باشد، توضیحات ممکن است  به زبان اسپانیایی و انگلیسی ارایه گردد). پس از تور، ما یک سفر با قایق در امتداد رودخانه گوادالکویور، با منظره پانوراما از مسیر خواهیم داشت. بعد از ظهر شما به ایستگاه قطار منتقل خواهید شد. ما 2:30 ساعت در قطار با سرعت بالا به مادرید سفر می کنیم. قطاری بسیار راحت که یک سفر لذت بخش با منظره های زیبا و بکر با سرعتی حدود 300 کیلومتر در ساعت . ورود به مادرید و انتقال به هتل.
روز ششم: مادرید، زاراگوزا، پابلت، مونتسرات، بارسلونا
برجسته ترین های امروز:  بازدید  Basilica del Pilar ، بازدید از صومعه قرون وسطی ، سفر با قطار دندانه ای
 ما صبح زود از مادرید خارج می شویم. سوار بر قطار و به سمت آراون حرکت می کنیم سفر خود را در زراگوزا متوقف می کنیم .راهنمای ما به گروه در Basilica del Pilar می پیوندد. وقت آزاد برای بازدید از این پناهگاه چشمگیر و لذت بردن از مرکز شهر خواهید داشت. سپس ما مسیر خود را به کاتالونیا به صومعه Pobletادامه می دهیم که با دیوارهای زیبایی احاطه شده است . این یکی از بهترین صومعه های قرون وسطی حفظ شده در جهان است (هزینه ورودی بر عهده ماست). سپس ما به صومعه مونتسرات می رویم، جایی که ما قطار دندانه ای سوار می شویم با یک هیجان شگفت انگیز. در ادامه و اواخر بعد از ظهر به  شهر بارسلونا می رسیم .
 •  نکته مهم: در ماه های زمستان، از نوامبر تا مارس به دلیل کوتاه بودن روز، صومعه پابلت بازدید نمیشود  که ما بتوانیم در روز روشن به مونتسرات برسیم.
روز هفتم: بارسلونا
برجسته ترین های امروز: تور شهر بارسلونا، بازدید از “روستای اسپانیا” و انتقال شبانه به منطقه LAS RAMBLAS
امروز از بارسلونا، یک شهر مهم در سمت راست دریای مدیترانه دیدن میکنیم. بازدید ما با یک متخصص محلی همراهی میشود . ما همچنین از منطقه مرکزی تاریخی شهر با سبک گوتیک قرون وسطایی بازدید می کنیم . ما از منطقه ای که بازی های المپیک برگزار شد بازدید می کنیم. امکان دیدن و عکسبرداری La Sagrada Fa milia basilica شاهکار طراحی شده توسط معمار گائودي وجود دارد. سپس ورود به “Poble Espanyol” (روستای اسپانیایی) را خواهیم داشت. این موزه معماری در فضای باز در یکی از مکانهای بسیار جذاب بارسلونا قرار دارد. از بهترین هنرهای صنایع دستی اسپانیا لذت ببرید و سبک های معماری، سنت ها و فولکلور جوامع مختلف اسپانیا را کشف کنید. زمان آزاد برای گشتن خواهید داشت. در شب به منطقه Las Ramblas و Plaza Catalunya می رویم، جایی که می توانید انواع مختلفی از رستوران ها (از جمله هندی، چینی، حلال، غذاهای بین المللی و اسپانیایی) را پیدا کنید. سپس بازگشت به هتل.
روز هشتم: بارسلونا
صرف صبحانه در هتل ، پایان خدمات تور و برگشت به ایران .

خدمات سفرنامه در یک نگاه

خدمات عمومی : ترانسفر به هتل  ، کلیه ترانسپورتهای شهری و بین شهری  با راهنمای محلی در هرکشور ، بیمه مسافرتی  و صبحانه بوفه در هتلها
تور کامل شهری در: گرانادا، پابلت، بارسلونا
قایق: رود گوادالکوویور در سویا
ورودیه ها: کلوسیوم در رم ، طبقه دوم ایفل در پاریس، قلعه Las Ventas در مادرید، صومعه پابلت در پابلت، آپل اسپانیول در بارسلونا، کاخ الحمبرا در گرانادا
قطار: Montserrat در مونتسرات، قطار سریع السیر : سویا – مادرید

اسامی هتلهای محل اقامت در هر کشور

MADRID SPAIN : PRAGA**** , NOVOTEL CAMPO DE LAS NACIONES**** , NOVOTEL PUENTE LA PAZ**** , CLARIDGE**** , NH VENTAS**** , MELIA AVENIDA AMERICA**** , SILKEN PUERTA MADRID**** , WEARE CHAMARTIN**** , ELBA ****اMADRID ALCALA
****BARCELONA SPAIN :  HOTEL PORTA FIRA**** , SALLES AEROPORT GIRONA
***GRANADA SPAIN: NOVOTEL ST JOAN DESPI****, HOTEL PORTA FIRA****, CITY PARK SANT JUST
SEVILLA SPAIN: NOVOTEL MARQUES NERVION****, SILKEN AL-ANDALUS PALACE SEVILLA****, RIBERA DE TRIANA****, ****اHILTON GARDEN INN SEVILLA****, ILUNION ALCORA SEVILLA

جزئیات تور

 • کد تور: e8
 • قیمت: 1290 یورو
 • مدت: 8 روز
 • تاریخ اولین برگزاری : 1398/02/28
 • تاریخ آخرین برگزاری : 1398/07/20
 • خدمات تور: اقامت + صبحانه، خدمات ویزای شنگن، ترانسفرهای فرودگاهی و بین شهری (اتوبوس توریستی، قطار، کشتی) ، راهنمای مجرب کاملترین و متنوع ترین گشتها در شهرهای مقصد و بین مسیر برای تمام روزهای تور (اروپا گردی حر فه ای)، بیمه مسافرتی
  ویژگی های تور: اجرای تور بصورت هفتگی با حداقل یک مسافر، همراهی با مسافرین از ملیت های مختلف و آشنایی با فرهنگهای مختلف
  اروپا گردی کامل؛ بازدید از مکان ها و گذشتن از مسیرهایی که شناخت کاملی از اروپا به شما خواهد داد،
  برنامه تور و هتلها تا انتهای سال 2020 مشخص می باشد و امکان رزرو از هم اکنون وجود دارد. تنوع تورها بالای 200 مسیر هفتگی می باشد. لذا درخواست مسیر متفاوت امکانپذیر می باشد. به مبالغ فوق هزینه پرواز رفت و برگشت با کمترین نرخ در زمان سفر اضافه می شود ( ترکیش، قطری،امارت)، هزینه سفارت 85 یورو بعهده مسافر می باشد
  نرخ کودک 0 تا 2 سال 20 درصد مبلغ بزرگسال می باشد.

لیست هتل‌ها و تعرفه قیمت

نام هتل خدمات هتل قیمت دو تخته قیمت یک تخته کودک با تخت کودک بدون تخت توضیحات
هتل های 4 ستاره اقامت + صبحانه 1290 یورو + نرخ پرواز 1890 یورو + نرخ پرواز 1190 یورو + نرخ پرواز 690 یورو + نرخ پرواز